Detské postieľky

Pri výbere kvalitnej detskej postieľky je dôležité dbať nielen na dizajn, ale aj na funkčnosť postieľky. V našej širokej ponuke nájdete detské postieľky klasické, postieľky so sťahovacím bokom, postieľky s vyťahovacími priečkami či postieľky k posteli. Ponúkame lacné detské postieľky i dizajnové postieľky vyrobené z najkvalitnejších materiálov v precíznom spracovaní. 

V našom širokom sortimente postieľok nájdete postieľky z kvalitnej MDF dosky a postieľky z masívneho dreva. Na výrobu masívnych postieľok je používaný masív borovice a buku. Bukové detské postieľky sa vyznačujú dlhou životnosťou, vysokou pevnosťou a budú vám slúžiť dlhé roky. Všetky ponúkané postieľky sú zdravotne nezávadné a na ich povrchovú úpravu sú použité výhradne certifikované schválené povrchové nátery a laky. Pre zástancov ekológie ponúkame postieľky bez povrchovej úpravy pod označením ECO/EKO.

 

 

Najpredávanejšie

20
278 120278
Značky
Farba nábytku
Vyhotovenie nábytku

Stránka 1 z 3 - 42 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 3 - 42 položiek celkom

Táto stránka používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac informácií