O nás - kontakt

Naša firma je na Slovenskom trhu od roku 2011, za tento čas sa môžme pochváliť už 6000 spokojnými zákazníkmi. Našu firmu teraz nájdete pod názvom DETSKAPOSTEL s.r.o.. Naša firma vznikla z dôvodu akútneho nedostatku kvalitného a hlavne cenovo dostupného detského nábytku. Naším najdôležitejším sortimentom sú detské postele čo vychádza aj z názvu nášho hlavného e-shopu www.detskapostel.com, momentálne môžete u nás nájsť viac ako 3000 rôznych postelí či už z masívu alebo ekologickej MDF dosky. Náš sortiment je neustále dopĺňaný tovarom, ktorý sa objaví na trhu, čo ste si aj mohli všimnúť pokiaľ ste našími stálymi zákazníkmi. Detské postele u nás sú prevažne vyrobené z materiálov ako masív a to najmä borovicový, mdf doska ako aj laminované drevotrieskové DTD dosky. Môžme sa pochváliť najširším sortimentom detského nábytku na trhu. V našej ponuke okrem detských postelí nájdete aj široký výber a to detské postieľky, postele s prístelkou, rozkladacie postele, poschodové postele, matrace, kočíky tapety do detskej izby, detské koberce, trampolíy ale aj celé detské izby či jednotlivé jej časti ako komody, nočné stolíky, písacie stoly, skrine. Z nášho tovaru si môžete vyskladať tú najkrajšiu detskú izbu pre Vaše ratolesti. Tento eshop je ponúka špecializovaný sortiment detského tovaru pre najmenšie detičky a bábätká. 

Garancia najnižšej ceny:
Len u Nás máte garanciu najnižšej ceny, tovar je neustále porovnávaný s konkurenciou, aby sme pre Vás mali len tie najlepšie ceny. Pokiaľ nájdete identický sortiment u konkurencie za lepšiu cenu, napíšte nám a my vám ho dáme ešte lacnejšie.

Všetky naše postele sú vyrobené výrobcami z EÚ a spĺňajú normy EÚ podľa daných kritérií. Na všetok tovar sa vzťahuje 24 mesačná záručná doba.

Informácie:
Nákup po telefóne a informácie o produktoch: 0948 153 665, 043/42 88 659

Stačí nás prezvoniť, my Vám zavoláme! Vždy sa snažíme výjsť zákazníkom v ústrety.

Informácie o stave objednávky (mailom): objednavky@detskapostel.sk . Nakoľko overenie dostupnosti daného tovaru, najmä ak má dlhšiu dodaciu dobu, trvá aj niekoľko hodín

Kvôli vašej lepšej vyhľadateľnosti tovaru akým sú detské postele a iný detský nábytok, sme sa zaradili do viacerých katalógov, vyhľadávačov a porovnávačov, nájsť nás môžete na:

www.google.comwww.bing.com www.centrum.skwww.atlas.skwww.zoznam.skwww.pokec.skwww.heureka.skwww.sme.skwww.azet.sk,
 www.pesiazona.skwww.najnakup.skwww.pricemania.skwww.modrykonik.skwww.mimibazar.skwww.babybazar.sk, www.facebook.com
www.twitter.comwww.surf.skwww.youtube.comwww.seznam.cz a na mnohích ďalších...

Informácie:

Nákup po telefóne a informácie o produktoch: 0948153665, 043/42 88 659. Stačí nás prezvoniť, my Vám zavoláme !!!
Informácie o stave objednávky (len mailom): objednavky@detskapostel.sk

Informácie ohľadom produktov: info@detskapostel.sk

Majiteľom spoločnosti je firma:

DETSKAPOSTEL s.r.o.
IČO: 47 429 151, DIČ: 2023887008, IČ DPH SK2023887008, firma je platcom DPH  

Zapísaná: 3. októbra 2013, Zapísaná na Okr. súde Žilina, odd. Sro, vl.č.60353/L
So sídlom: Zemianska dedina 75, 027 43 Nižná
Sklad tovaru pre osobný odber a korešpondenčná adresa: Zemianska dedina 75, 027 43 Nižná

 
Orgán výkonu dozoru: 
Inšpektorát SOI pre Žilinský kraj 
Predmestská 71, P. O. BOX B-89, 011 79  Žilina 1   
Odbor výkonu dozoru