Reklamácia a vrátenie tovaru

Detailný popis procesu reklamácie alebo vrátenia tovaru nájdete v našich obchodných podmienkach. Mrzí nás, že z určitého dôvodu ste nutení tovar reklamovať alebo vracať. Sme Vám plne k dispozícii, aby sa prípad vyriešil v čo najkratšom termíne k obojstrannej spokojnosti.

Prvým krokom je čo najpodrobnejšie vyplniť nasledujúci formulár. Následne Vás kontaktujeme a budeme Vás informovať o ďalšom postupe. Používame službu Retino, vďaka ktorej budete mať proces reklamácie, vrátenia alebo výmeny pod kontrolou od samého začiatku až do konca.

Ak sa nedopatrením stalo, že Vám nebola dodaná kompletná objednávka (chýbajúca krabica, chýbajúci produkt, nesprávny produkt) alebo došlo k inej chybe ( napr. jedna z krabíc je iného farebného prevedenia), bezodkladne nás kontaktujte na objednavky@detskapostel.sk. Vašemu prípadu sa budeme venovať v čo najkratšom možnom čase a situáciu riešiť.

Reklamácia

Pokiaľ chcete tovar reklamovať, zadajte prosím nižšie email, pod ktorým ste tovar objednávali.

 

 

Vrátenie tovaru

Pokiaľ chcete tovar vrátiť, zadajte prosím nižšie email, pod ktorým ste tovar objednávali.

 

 

Adresa pre vrátenie tovaru:
DETSKAPOSTEL s.r.o.
Zemianska Dedina 75
027 43 Nižná 
Táto stránka používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac informácií