Doprava, platba, výnos

Doprava 

Len u nás je cena za dopravu iba 4€.

Doprava je vykonávaná prostredníctvom nášho šoféra, kuriérskej služby alebo pošty. V prípade tovaru SKLADOM je expedícia v rozmedzí 7-10 dní na základe plánu rozvozu do vášho regiónu. V opačnom prípade platí dostupnosť uvedená pri produkte 1-3 týždne.

Pre tovar SKLADOM si je možné doobjednať Expresné dodanie do 48 hodín za príplatok 7.

Platba

Online platba: Online platba kartou alebo online bankový prevod cez bezpečnú platobnú bránu GoPay.

Na dobierku: platíte na mieste pri prevzatí tovaru, buď nášmu šoférovi alebo priamo kuriérovi, poplatok za dobierku je 1.

Na účet: na č. účtu: 2924913079/1100 v Tatra Banke, IBAN: SK0611000000002924913079, Swift: TATRSKBX, pri platbe uveďte ako variabilný symbol ČÍSLO ZÁLOHOVEJ FAKTÚRY, ktorá vám príde max. do 3 dní od zadania objednávky. Doba dodania sa počíta pri platbe prevodom až od pripísania platby na náš účet.

Výnos:

Pokiaľ potrebujete tovar vyniesť, môžete využiť našu službu výnosu. Výnos je spoplatnený, podľa ceny výrobku, zväčša to odzrkadľuje aj jej hmotnosť či veľkosť, preto čím drahší je nákup, cena výnosu je vyššia. Výnos bude realizovaný naším šoférom za pomoci schodiskovej rudly. Pokiaľ máte otázky neváhajte nás kontaktovať... Pokiaľ si chcete výnos objednať, stačí to uviesť do poznámky pri objednávke, jeho cena vám bude dopočítaná na faktúre:
Cena výnosu:
Tovar do 100 Eur - 5
Tovar do 200 Eur - 7
Tovar do 400 Eur - 10
Tovar nad 400 Eur - 15

 

Táto stránka používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac informácií