Postieľky 90x40 Baby so snímateľným bokom

Neohodnotené
 
 

Snímateľná bočnica je praktickým doplnkom postieľky Baby, ktorá je dodávaná v rozmere 90x40 cm

Dostupnosť 1-3 týždne
€75    
Kód tovaru SC26766
Značka SC
Kategória Detské postieľky
 

Praktická detská postieľka Baby sa dá použiť ako postieľka k posteli a je vyrobená z kvalitného borovicového dreva s kvalitnou povrchovou úpravou. Tento výrobok zodpovedá platným normám EÚ STN EN 716-1 a STN EN 716-2 na výrobky pre deti do 3 rokov. Povrchová úprava bezfarebným aj farebným lakom vyhovuje Vyhláške Ministerstva zdravotníctva SR č 84/2001 Zb.,vrátane požiadaviek  kladeným na výrobky s lakovanou úpravou, pre deti do 3 rokov.
Detská postieľka Baby  obsahuje sťahovací bok opatrený 2 bodovým systémom a nepolohovateľný rošt. Kolieska ani matrac sa musia priobjednať zvlášť, nakoľko nie sú súčasťou postieľky. K používaniu postieľky v tesnej blízkosti postele rodičov so stiahnutou bočnicou je vybavená bezpečnostnými páskami pre uchytenie k lamelám roštu veľkej postele. Výška roštu bez koliesok je 35 cm.
Zakúpením tejto postieľky získate istotu a bezpečie vášho dieťaťa a možnosť využitia pre ďalší prírastok do rodiny. Táto postieľka je určená k používaniu do tej doby, než dieťa začne samostatne sedieť.

Rozmery postieľky Baby
Vnútorná dĺžka 90 cm
Vnútorná šírka 41 cm                                                                                                                                                                                                                           Hĺbka postieľky 31 cm
Výška bočnice 71 cm
Výška bočnice po stiahnutí 44 cm
Hmotnosť 7 kg
Celková šírka postieľky 47 cm
Celková dĺžka postieľky 95 cm
Výška čela od zeme (bez koliesok) 78 cm

SC26766-1

 

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Táto stránka používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac informácií