Detské komody

Doprajte svojmu bábätku výnimočný detský nábytok! Detské komody z nášho e-shopu ponúkajú množstvo praktického úložného priestoru na plienky, kozmetiku, detské oblečenie aj rôzne iné drobnosti. Predávame pekné a bezpečné detské komody. Naše komody pre deti sú totiž lakované zdravotne nezávadným ekologickým lakom vhodným aj pre citlivý organizmus bábätiek.

Biela komoda do detskej izby je nadčasový a pomerne univerzálny kus detského nábytku. Biele detské komody pritom nemusia byť celkom biele, čoraz modernejšie sú aj iné verzie svetlého dreva. Čoraz viac našich zákazníkov kupuje si vyberá detské komody vo farbe nórskej borovice, ktoré majú modernú polotransparentnú bielu/bielosivú farbu, ktorá necháva vyniknúť prírodnej štruktúre borovicového dreva.

Môžete si byť pritom istí, že detská komoda, ktorú kúpite svojmu bábätku mu bude dobre slúžiť pokojne až 10 rokov. Jednoducho dovtedy, kým sa vaša komoda s rozprávkovým motívom nevymení napríklad za peknú borovicovú komodu z masívu pre teenagerov. Detská komoda na oblečenie či komoda na hračky je jednoducho investícia do detského nábytku, ktorá sa jednoducho oplatí. 

Všetky detské komody do detskej izbičky z tejto kategórie sú ľahko dizajnovo zladiteľné ku kompletom detského nábytku s rovnakým motívom (tzv. detské izbičky). Nájdete u nás však aj nápomocné detské komody s prebaľovacím pultom

Pozrite si aktuálnu našu ponuku alebo si objednajte rovnako celú detskú izbičku pre bábätko! :)

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Táto stránka používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac informácií